O NÁS
DK-fashion

DK – fashion je firma která vznikla na základě dlouholeté mezinárodní spolupráce mezi zástupci České republiky a Holandska. Rádi bychom vám nabídli zboží vysoké kvality za rozumné ceny, které je dostupné za hranicemi naší země.

V našem obchodě jsme pro vás připravili rozsáhlou nabídku módního oblečení i doplňků renomovaných světových značek, ale i značek, které nejsou u nás příliš známé, i když svou kvalitou a pohodlností by si zasloužily vaši pozornost. Máme pro vás připraveno dámské, pánské i dětské oblečení různých velikostí na každodenní nošení i na společenské příležitosti a výběr sportovních oděvů.

Pokud vás osloví zboží z našeho internetového obchodu, můžete nás po telefonické domluvě navštívit i v naší provozovně, kde vám nabídneme mnohem širší nabídku výše zmiňovaného zboží Jednotlivé kusy si můžete v klidu a beze spěchu vyzkoušet při šálku kávy či sklence vína, v hodinách které vyhovují vám, a to i mimo standardní otevírací dobu. Pokud jste maminky na mateřské dovolené nebo pracující maminky a nemáte zajištěno hlídání svých ratolestí, neváhejte a přijděte i s dětmi.